Chyť mě, když to dokážeš! Bill Gates to nedokázal. Petr Kellner ho přeplatil

Jestli si někdo myslí, že jeden z nejbohatších lidí na světě Bill Gates si může dovolit vše koupit či že dostane, co si zamane, tak se mýlí. Zakladatel Microsoftu si dříve přál koupit parkurového koně Catch Me If You Can (Chyť mě, když to ), ale německý majitel desetileté klisny jeho finanční nabídku 208 milionů korun zavrhl. Až přihození dalších padesáti “melounů” vlastníka koně přimělo změnit názor. A kdo ho koupil? Kdo přeplatil Gatese? Nikdo jiný než největší český boháč Petr Kellner.

K této koupi se rozhodl kvůli své dceři Anně, která za prvé bude mít 22 narozeniny a za druhé je velmi kvalitní jezdkyní parkuru, dá se říci v současnosti nejlepší v České republice. “Jsem rád, že jde kobyla do dobrých rukou. Přeji jí a Anně co nejvíc štěstí do budoucna,“ nechal se slyšet německý majitel.

Může se stát, že se Kellnerová s tímto koněm představí v pražské 02 aréně na prosincovém prestižním Global Champions Prague Playoffs. Tento závod se zařadí mezi nejkvalitnější závody letošního roku.
Klisna Catch Me If You Can třeba pomůže Kellnerové k největšímu dosavadnímu úspěchu. Doposud tato závodnice získala dvakrát titul mistryně republiky v kategorii mladých jezdců. Ještě předtím se též dvakrát postavila na nejvyšší stupínek v republikovém závodě juniorů.

Kůň už má na svém kontě také několik hodnotných úspěchů. Mimo jiné přispěl k bronzové medaili německého týmu na Světových jezdeckých hrách v Tryonu.

Scroll to Top
Web spravuje Webklient