Chrudimští v Třinci padli až gólem v nastavení

FK Fotbal Třinec – MFK Chrudim 2:1 (0:0).

Branky: 67. Vaněk, 90+1. Ilko – 61. Froněk

Karty: ŽK: 3:3.

Rozhodčí: Adámková – Antoníček, Dohnálek.

Diváci: 276

FK Fotbal Třinec: Adamuška – Ilko, Kušnír (C), Bedecs, Janoščín – Janošík (65. Dedič), R. Vaněk I., Weber (90+4. Klec), Šumbera – Omasta – Hejný (65. Schwendt).

MFK Chrudim: Mrázek – Řezníček, Drahoš, Krčál, Hlavsa – Froněk, Vodrážka (89. Dostálek), Kesner (C), Sixta (76. Langr), Sulík (70. Rybička) – Vašulín.

Chrudimští v Třinci padli až gólem v nastavení
Bitva s posledním týmem tabulky nevyšla. V rámci 12. kola FORTUNA:NÁRODNÍ Ligy Chrudimští neudrželi vedení v Třinci a připsali si osmou letošní porážku.

Souboj o šest bodů začal divákům přinášet radost až po hodině hry. Do té doby se hrála defenzivní podívaná, ve které hrály prim bezchybné obrany. V prvním poločase nejvíce zahrozil Tomáš Froněk, hlavičku chrudimského záložníka však domácí brankář Adamuška vytáhl z prostoru tří tyčí. Stejný hráč rozčísl bezbrankovou podívanou v 61. minutě.

Jeho vedoucí branka paradoxně Chrudimským ublížila. Třinec přeřadil na vyšší rychlost, zabral a až do konce utkání byl na hrací ploše pánem. A poměrně rychle dokázal svoji herní převahu vyjádřit i na skóre. Šest minut po vedoucím gólu druholigového nováčka vyslal Richard Vaněk z volného přímého kopu přesně mířenou střelu, na kterou brankář Mrázek nedosáhl. Chrudimský gólman následně zachránil několik šancí Třince, podruhé kapituloval až v nastaveném čase. Obrana hostí si totiž nepohlídala dorážejícího Pavola Ilka, jehož gól souboj dvou týmů ze spodních pater tabulky rozsekl.

Chrudim i nadále zůstává na bodovém zisku deseti bodů, o skóre se navíc sesunula na první sestupové místo druhé nejvyšší soutěže. O týden později ji doma čekají nebezpečné České Budějovice.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.