Search
Close this search box.

Chrudimští futsalisté se v přípravě střetnou se třemi zahraničními soupeři

Plán zápasové části letní přípravy čtrnáctinásobného mistra z Chrudimi je známý, ERA-PACK se střetne se třemi zahraničními soupeři. V srpnu zamíří do Polska a na Slovensko, doma naopak vyzve ukrajinský tým Sokil Chmelnickij.

FK ERA-PACK Chrudim se tentokrát nezúčastní turnaje ve Wroclavi, který se mu v loňském ročníku podařilo v těžké konkurenci vyhrát. Naopak zvolil cestu jednotlivých přípravných duelů napříč střední Evropou. Condeho družina začne zápasovou přípravu 18. srpna v Polsku, kde se utká s tradičním soupeřem polským mistrem Rekordem Bielsko-Biala. O šest dní později následuje přejezd do slovenských Malacek, kde bude Chrudim vyzvána týmem Pineroly Bratislava.

Přípravná fáze bude zakončena na domácím hřišti v neděli 26.8., kdy do chrudimské Sportovní haly dorazí celek Sokilu Chmelnickij. Se stejným sokem se Chrudim utkala i na zmíněném turnaji v Polsku a porazila ho výsledkem 4:0.


Rozpis přípravných zápasů:

18.8.2018 18:00 Rekord Bielsko-Biala – FK ERA-PACK Chrudim (Bielsko-Biala)

24.8.2018 19:00 Pinerola Bratislava – FK ERA-PACK Chrudim (Malacky)

26.8.2018 18:00 FK ERA-PACK Chrudim – Sokil Chmelnickij (SH Chrudim)

01.9.2018 17:00 FK ERA-PACK Chrudim – SK Slavia Praha (SH Chrudim)

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient