Search
Close this search box.

Fotbalisté Chrudimi zahájí sezonu v nových dresech

Možná jste si všimli, že v nové sezoně jste již naše hráče nemohli vídat v kompletně bílé variantě dresů. Důvod je nyní známý. MUDr. David Kasal splnil před odjezdem chrudimského týmu na Ligu mistrů svůj slib, když zakoupil novou variantu bílých dresů.

Před startem finálové série se MUDr. David Kasal nechal slyšet, že v případě zisku mistrovského titulu si hráči mohou bílou sadu dresů nechat na památku a on zajistí na nákup nových. Sliby se mají plnit, a tak se také stalo. Těsně před odjezdem týmu na Ligu mistrů slavnostně hráčům dresy předal a popřál jim do evropské mise hodně štěstí.

MUDr. David Kasal tak navázal na podporu našich futsalových kempů pro děti a nyní podpořil i A-mužstvo FK ERA-PACKu Chrudim. Za jeho přízeň a podporu děkujeme, vy si nové dresy budeme moci prohlédnout v jednom z nejbližších domácích zápasů VARTA futsal ligy!

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient