Fotbalisté Chrudimi zahájí sezonu v nových dresech

Možná jste si všimli, že v nové sezoně jste již naše hráče nemohli vídat v kompletně bílé variantě dresů. Důvod je nyní známý. MUDr. David Kasal splnil před odjezdem chrudimského týmu na Ligu mistrů svůj slib, když zakoupil novou variantu bílých dresů.

Před startem finálové série se MUDr. David Kasal nechal slyšet, že v případě zisku mistrovského titulu si hráči mohou bílou sadu dresů nechat na památku a on zajistí na nákup nových. Sliby se mají plnit, a tak se také stalo. Těsně před odjezdem týmu na Ligu mistrů slavnostně hráčům dresy předal a popřál jim do evropské mise hodně štěstí.

MUDr. David Kasal tak navázal na podporu našich futsalových kempů pro děti a nyní podpořil i A-mužstvo FK ERA-PACKu Chrudim. Za jeho přízeň a podporu děkujeme, vy si nové dresy budeme moci prohlédnout v jednom z nejbližších domácích zápasů VARTA futsal ligy!

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.