Chrudimský zimní stadion hostí první dva futsalové zápasy elitní fáze Ligy mistrů

Dlouhé čekání na start je tady! Zimní stadion v Chrudimi bude ve středu hostit první dva zápasy elitní fáze Ligy mistrů.

Pro chrudimské příznivce sledovanějším duelem bude souboj FK ERA-PACKu Chrudim a LSM Lidy, který odstartuje ve 20:00! Průběh zápasu můžete jako vždy sledovat na serveru onlajny.com.

Úderem středeční osmé hodiny večerní odstartuje ERA-PACK svoji pouť elitní fází proti běloruskému mistrovi LSM Lida.

Houževnatý protivník s řadou běloruských a ukrajinských reprezentantů bude chtít překvapit. Chrudim si ale vážnost duelu uvědomuje. „Pokud vyhrajeme první zápas, až do konce budeme ve hře o postup,“ má jasno nejzkušenější hráč ERA-PACKu Roman Mareš. Trenér Felipe Conde si sílu prvního protivníka uvědomuje: „Lida je tým, který má rychlé hráče vyššího vzrůstu silově dobře vybavené. Ze všech týmů mám o Lidě nejméně informací, přesto jsme na něj pečlivě připraveni,“ nezastírá brazilský kouč na lavičce Chrudimi.

LSM Lida
založen: 2007
úspěchy: 4x mistr běloruské ligy
2x vítěz běloruského superpoháru
účast v Lize mistrů: 4x
nejvíce zápasů v LM:Andrej Golovňov, Vladimir Žigalko (17 zápasů)
nejvíce branek v LM:Dmitrij Ivanov, Vladimir Žigalko (4 branky)

Výsledky Main round 2018/2019:
Sporting CP Lisabon – LSM Lida 3:2

Feniks Drenas – LSM Lida 2:3

LSM Lida – Kairat Almaty 0:6

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.