Search
Close this search box.

Chrudimský zimní stadion hostí první dva futsalové zápasy elitní fáze Ligy mistrů

Dlouhé čekání na start je tady! Zimní stadion v Chrudimi bude ve středu hostit první dva zápasy elitní fáze Ligy mistrů.

Pro chrudimské příznivce sledovanějším duelem bude souboj FK ERA-PACKu Chrudim a LSM Lidy, který odstartuje ve 20:00! Průběh zápasu můžete jako vždy sledovat na serveru onlajny.com.

Úderem středeční osmé hodiny večerní odstartuje ERA-PACK svoji pouť elitní fází proti běloruskému mistrovi LSM Lida.

Houževnatý protivník s řadou běloruských a ukrajinských reprezentantů bude chtít překvapit. Chrudim si ale vážnost duelu uvědomuje. „Pokud vyhrajeme první zápas, až do konce budeme ve hře o postup,“ má jasno nejzkušenější hráč ERA-PACKu Roman Mareš. Trenér Felipe Conde si sílu prvního protivníka uvědomuje: „Lida je tým, který má rychlé hráče vyššího vzrůstu silově dobře vybavené. Ze všech týmů mám o Lidě nejméně informací, přesto jsme na něj pečlivě připraveni,“ nezastírá brazilský kouč na lavičce Chrudimi.

LSM Lida
založen: 2007
úspěchy: 4x mistr běloruské ligy
2x vítěz běloruského superpoháru
účast v Lize mistrů: 4x
nejvíce zápasů v LM:Andrej Golovňov, Vladimir Žigalko (17 zápasů)
nejvíce branek v LM:Dmitrij Ivanov, Vladimir Žigalko (4 branky)

Výsledky Main round 2018/2019:
Sporting CP Lisabon – LSM Lida 3:2

Feniks Drenas – LSM Lida 2:3

LSM Lida – Kairat Almaty 0:6

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient