Chrudimský tým futsalistů podpořil Vánoční charitativní turnaj v Třebíči

V rámci osmifinále pohárové soutěže sice futsalisté ERA-PACKu Chrudim uštědřili Višňové pořádný příděl branek, kromě poctivého výkonu ale zanechali v Třebíči ještě jednu stopu. Rozhodli se podpořit 5. ročník Vánočního charitativního turnaje pro Davida!

V sobotu 15. prosince 2018 ve sportovní hale TJ SPARTAK Třebíč se konal již pátý ročník Vánočního charitativního turnaje pro Davida. V den letošního turnaje to bude přesně šest let od vážné autonehody, kdy dosud z nevysvětlitelných důvodů došlo ke srážce s vlakem. „David od osudového dne ušel velký kus cesty ovšem i přes veškerou každodenní usilovnou práci a intenzivní rehabilitační pobyty se jeho stav zlepšuje velice pomalu. David vše vnímá a všemu rozumí, ale nemluví. Dorozumíváme se kýváním pomocí mluvené abecedy nebo přes komunikační tabulku ve tvaru klávesnice, kde ukazuje prstem písmena,“ popisují podstatu turnaje organizátoři akce.

Chrudimský tým věnoval do turnajové dražby dres podepsaný všemi hráči A-týmu FK ERA-PACKu Chrudim, čímž přispěl k dobré věci.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient