Chrudim postupuje do semifinále Poháru FAČR

Hosté z Chrudimi nastoupili do čtvrtfinále pohárové soutěže s velkým odhodláním a již v první minutě měnili skóre ve svůj prospěch. Prosadil se Bagatini, který prostřelil brankáře Tilla, čímž otevřel střelecký účet duelu. Zaplněná jesenická hala přihlížela převaze chrudimského celku, nic jiného se ani očekávat nedalo. Chvíli po vedoucí brance mohl náskok čtrnáctinásobného mistra nejvyšší soutěže navýšit Slováček, jeho zakončení se ale zastavilo na tyčce domácí branky. Druhá trefa v síti Gamaspolu přišla v osmé minutě, kdy pas Tomáše Koudelky využil ke gólovému zakončení Max.

ERA-PACK si zvládl v prvním poločase vypracovat ještě řadu brankových příležitostí, skóre už se ale neměnilo. Chrudimská lavička se dočkala až ve druhé půli. Jihoamerickou kooperaci předvedli Bagatini s Évertonem a druhý jmenovaný stanovil rozdíl tříbrankový. Tím ale střelecká přehlídka brazilských hráčů, stejně jako celé Chrudimi, skončila. Za domácí dokázal chvíli před koncem utkání vstřelit alespoň čestnou branku Macura, víc než snížit na 1:3 ale Gamaspol nestihl.

Chrudim postupuje do semifinále Poháru FAČR, ve kterém se utkají s jedním z trojice AC Sparta Praha, Bazooka Uherské Hradiště a Svarog Teplice.

Branky: 37. Macura (Vavrač) – 1. Bagatini, 8. Max (Koudelka), 28. Everton (Bagatini)

AC Gamaspol Jeseník: Till – Bajza, Gnida, Macura, Marcinov, Mráz, Plhák, Řezníček, Vavrač, Žák.

FK ERA-PACK Chrudim: Litviněnko, Žďánský – Éverton, R. Mareš, M. Mareš, Max, Koudelka, P. Drozd, D. Drozd, Doša, Bagatini, Balog, Slováček, Felipe

AC Gamaspol Jeseník – FK ERA-PACK Chrudim 1:3

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.