Search
Close this search box.

Chovanec diagnosťáku obral ženu o kabelku, dostihnul ho policejní pes

V pondělí před půlnocí se přes tísňovou linku na policii obrátila padesátiletá žena s tím, že byla okradena. V Komárově vystoupila z autobusu, po chvilce ji najednou zezadu vytrhl kabelku z ruky neznámý muž a dal se na útěk. Policisté dorazili na místo a neprodleně se pustili do pátrání po okolí. Nejprve se jim podařilo pod jedním ze zaparkovaných vozidel najít odhozenou kabelku s osobními věcmi a o kus dál ve křoví i peněženku, ve které ovšem chyběla hotovost tři tisíce korun.

Do akce se zapojil následně také psovod a jeho pes Carlos. Netrvalo dlouho a dvojice vypátrala podezřelého muže v zahrádkářské kolonii schovaného za stromem. Jednalo se o šestnáctiletého mladíka, který předchozí den utekl z diagnostického ústavu. Hlídce se k činu doznal. Odcizené peníze měl mladík schované v ponožce. Skončil proto na služebně a po provedení nezbytných úkonů, putoval zpět do výchovného zařízení. Případem se i nadále zabývají kriminalisté.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient