Chomutovští policisté vyšetřují okolnosti tragické dopravní nehody

Od sobotního odpoledne vyšetřují chomutovští policisté tragickou dopravní nehodu, která se stala poblíž obce Březno. S vozidlem Š Felicia jel po silnici od Března směrem na Chomutov řidič – muž ve věku 83 let.

Z dosud nezjištěných příčin zřejmě sjel na krajnici, vozidlo se dostalo do smyku a bočně narazilo do protijedoucího vozidla. Řidič škodovky musel být letecky převezen na ošetření do nemocnice, jeho spolujezdkyně – žena ve věku 72 let z Prahy, bohužel na místě na následky zranění zemřela. Osádku druhého vozidla převezli zdravotníci také na ošetření. Okolnosti nehody jsou předmětem dalšího vyšetřování kriminalistů v Kadani.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.