Search
Close this search box.

Chomutovské Levhartice prohrály s basketbalistkami z Prahy

Poslední zápas základní části basketbalové extraligy zavedl kadetky A na palubovku HB Basket Praha. Pražanky měly raketový nástup, brzy vedly 18:2, ale pak už jejich náskok dlouho nenarůstal, ještě na začátku třetí čtvrtiny se Levhartice dokonce na moment dostaly na rozdíl šesti bodů (25:31). Síly na zvrat ale chyběly, v závěru i na účinnější odpor. „Rozhodla agresivita soupeře. Byly tam úseky, kdy jsme hráli vyrovnanou hru, a úseky, které jsme prohrály 0:10. Každopádně to byl čtvrtý zápas během pěti dnů, takže jsme už trochu vařili z vody,“ vysvětlil trenér Chomutova Tomáš Eisner.

Extraliga kadetek
U17 HB Basket Praha – Levhartice Chomutov A 94:54 (23:6, 41:27, 65:40)

Sestava Chomutova: Hrabovská 17, Zdeňková 16, Pikalová 8, Hartmanová 7, Hlavová 4, Mešková 2, Nováková, Běloušková, Gottwaldová, Ceralová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient