Chomutovské basketbalistky rozhodly o vítězi od druhé třetiny

První čtvrtina zápasu byla ještě poměrně vyrovnaná, ale ve druhé se sparťanky během šesti minut odpoutaly na rozdíl devatenácti bodů, čímž prakticky rozhodly o svém vítězství. „Problém nastal ve druhé čtvrtině, kdy soupeř zvýšil agresivitu, se kterou jsme se nedokázali vyrovnat. Ve třetí jsme zkusili přitlačit my, ale nemělo to ten efekt, i když už tam byly světlé okamžiky. Ve čtvrté to byl basket ´nahoru dolů´, ale my jsme ve frustraci kupili chyby. Porážka nás mrzí, ale otevřela nám oči, máme se od čeho odpíchnout,“ zhodnotil utkání trenér Levhartic Ondřej Matýs.

Liga starších žákyň U15 Levhartice Chomutov – Sparta Praha 38:74 (12:16, 16:35, 29:53).

Sestava Chomutova: Jorová 18, Kadlecová 6, N. Strádalová 5, J. Staňková 3, Blahová 2, Kloudová 2, M. Staňková 2, E. Staňková, Peroutka, Birošová, Kordaničová.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.