Chodovští sportovci se setkali s oelsnitzkými

V rámci přeshraničního projektu „Chodov a Oelsnitz sportují!“ se uskutečnilo několik vzájemných sportovních utkání, na kterých měli sportovci z obou partnerských měst příležitost poměřit své síly. Zároveň s chodovskou Maxištafetou proběhla soutěž v silovém trojboji, kde si vzpěrači z obou měst nejen vyzkoušeli své silové dovednosti, ale zároveň se zapojili i do štafetového běhu na dobročinné účely.

Týden na to se chodovští fotbalisté vypravili do saského Oelsnitz, kde proběhla hned dvě přátelská utkání. Kromě A týmu Spartaku Chodov odehráli zápas i starší žáci. V obou případech chodovští dokázali svou jasnou převahu a i přes nepřízeň počasí německé soupeře porazili.

Akce byly spolufinancovány Evropskou unií v rámci Fondu malých projektů Euregia Egrensis.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.