Search
Close this search box.

Chodovští hasiči zabodovali v anketě Dobrovolní hasiči roku 2018

Skvělé druhé místo vybojoval chodovský sbor dobrovolných hasičů v 8. ročníku prestižní ankety Dobrovolní hasiči roku 2018. Jeho zástupci si cenu převzali ve středu 14. listopadu v Brně.

Druhé místo v kategorii sborů v oblasti Jih-Západ Čech hasičům z Chodova vyneslo mimo jiné peněžní ocenění, z něhož 10 000 korun, stejně jako před třemi lety, věnují na dobročinné účely. Konkrétní osobu chtějí vybrat ve spolupráci s místním sociálním odborem.

Nominaci si chodovský sbor zasloužil za výraznou pomoc při navrácení a zavěšení nových chodovských zvonů v kostele svatého Vavřince v roce 2017.
„Ocenění nás velmi těší a je velkou motivací do další práce. Velmi děkujeme všem, kteří nás podporují a poslali nám své hlasy, obyvatelům, jež přispěli ve sbírce na zvony a v neposlední řadě vedení města Chodova,“ vzkázal po vyhlášení výsledků velitel chodovských hasičů Jiří Kiss.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient