Chodovský CHOTES rozšíří svůj areál

(Aktualizováno před )

Městská společnost Chodovské technicko-ekologické služby (CHOTES) významně rozšíří svůj stávající areál. V těsné blízkosti koupí rozlehlý objekt s pozemky.
„Jde o dlouhodobý záměr, vyřeší se tím mimo jiné skladovací prostory a společnost bude mít nové a důstojné sociální zázemí pro zaměstnance,“ uvedl starosta Chodova Patrik Pizinger s tím, že jedna z variant rozšíření počítala s výstavbou zcela nové budovy. Akce by ale přišla na zhruba 30 milionů korun a tento plán tak nakonec padl.
Dohodnutá cena je ve výši 16, 5 milionu korun, společnost si bude na nákup brát úvěr. Ručitelský závazek už schválili zastupitelé města.
CHOTES nyní zvažuje, že objekt, kde sídlí vedení a správa firmy, v budoucnu pronajme. Získaný nájem by pak společnosti pomohl se splácením úvěru.
Firma Chodovské technicko-ekologické služby s.r.o. byla založena na sklonku roku 2000 městem Chodov jako nástupce příspěvkové organizace Technické služby Chodov. K 1. 1. 2001 převzala všechny obchodní a pracovněprávní závazky příspěvkové organizace a navázala tak na její úspěšný rozvoj v oblasti komunálních služeb a to zejména odvozu komunálního a tříděného odpadu, provozu veřejného osvětlení a údržbě a čištění komunikací.
K dispozici má dostatečné množství speciálních vozidel a techniky k plnění svých každodenních povinností.

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz