Search
Close this search box.

Chmaták ukradl hodinky téměř za sto tisíc

V pátek 24. srpna 2018 přijali policisté oznámení, že 23. srpna 2018 před jedenáctou hodinou večerní došlo v obchodním centru v Kladně v ulici Petra Bezruče ke krádeži hodinek. Neznámý pachatel přes ochrannou železnou mříž obchodu s hodinkami otevřel pojízdnou skleněnou vitrínu, která se nacházela v prostoru prodejny a odcizil z ní šestnáct kusů náramkových hodinek v celkové hodnotě 94.020,- Kč.

Šetřením se policistům Obvodního oddělení Kladno – město podařilo odhalit pachatele. Jedná se o dvaatřicetiletého recidivistu, který je kladenským policistům dobře znám. Státním zástupcem byl vydán předchozí příkaz k zadržení jeho osoby a během několika dní byl v Praze vypátrán a zadržen.

Případ je šetřen jako přečin krádeže a obviněnému muži hrozí trest odnětí svobody na jeden rok až pět let. Zatím recidivista skončil ve vazbě.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient