Search
Close this search box.

Chmaták ukradl autobaterie a pohonné hmoty, pomozte ho dopadnout

Na linku 158 bylo dne 26. října 2018 oznámeno vloupání do nákladního vozidla v Kladně.

Řidič dne 25. října 2018 v odpoledních hodinách zaparkoval nákladní vozidlo před garáží v ulici Sportovců v Kladně a po uzamčení od vozidla odešel. V ranních hodinách jen několik minut po šesté hodině dne 26. října 2018 při příchodu k nákladnímu vozidlu nebylo možné nastartovat a z těchto důvodů začal nákladní vůz prohledávat. Následně zjistil, že u vozidla chybí dvě autobaterie v hodnotě 10 000,-Kč a je poškozen zámek u nádrže na pohonné hmoty. Neznámý pachatel odcizil nejen tyto dvě autobaterie, ale také 244 litrů nafty.

Svým protiprávním jednáním pachatel způsobil společnosti celkovou škodu ve výši 29 000,-Kč.

Policisté obvodního oddělení Kladno nyní tento případ prošetřují jako podezření z trestného činu krádeže vloupáním a po pachateli pátrají.

Policie vyzývá občany, kteří v inkriminovanou dobu od 13.00 hodin dne 25. října 2018 do 06.05 hodin následujícího dne poblíž garáží v ulici Sportovců v Kladně spatřili pohyb podezřelé osoby nebo i podezřelého vozidla, aby poskytli informace na bezplatnou linku 158 nebo na nejbližší policejní služebnu a svými poznatky dopomohli k dopadení pachatele.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient