Chlapec zakřičel: život za nic nestojí a vyskočil z okna

Dnes odpoledne došlo málem ke tragédii u jedné z plzeňských základních škol.

Z druhého patra budovy 16. Základní a mateřské školy na Americké třídě v Plzni podle svědků vyskočil z okna třináctiletý chlapec. Měl prý před skokem vyřknout slova: Život za nic nestojí. Policie však vyšetřuje případ i s verzí, že chlapec z druhého patra nešťastně vypadl. „Dostali jsme oznámení od záchranné služby, že došlo před jednou ze škol k úrazu nezletilého chlapce. To se na místě potvrdilo. V současné době zjišťujeme všechny okolnosti, jak k tomu došlo,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Hokrová. Více se k tomu policie, ale ani záchranná služba nechce vyjadřovat vzhledem k věku zraněného. „Mohu pouze potvrdit, že jsme nezletilého pacienta předali na urgentní příjem fakultní nemocnice,“ řekla mluvčí záchranné služby Veronika Albrechtová.
Podle serveru tn.cz si měl chlapec poranit hlavu a nohu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.