Chirurgická ambulance nemocnice v Berouně poskytuje denně akutní i plánovanou péči

Berounská chirurgická ambulance vyšetřuje denně desítky pacientů, nabízí odbornou poradnu obecné chirurgie a také možnost konzultace a objednání k provedení malých výkonů v lokální anestezii.

Příjem pacientů v chirurgické ambulanci v letních měsících souvisí se zvýšením počtu úrazů jako jsou například odřeniny při pádu z kola nebo při výkonu jiného sportu. Dále ambulance nabízí komplexní traumatologickou péči, vyšetření pro náhlé příhody břišní, diagnostiku a léčbu chronických bolestí břicha, ošetření zánětlivých onemocnění kůže nebo vyšetření a léčbu onemocnění konečníku.

Kromě naléhavých případů lékaři berounské chirurgické ambulance mohou po konzultaci provést malé výkony v místní anestezii. „U nás je možné odstranit pigmentové névy, kožní nádory, bradavice, podkožní nádory, odoperovat lze i syndrom karpálního tunelu,“ konstatuje MUDr. Pavel Sedláček, vedoucí lékař chirurgické ambulance.

Komplexní chirurgickou péči poskytují lékaři s dlouholetou praxí, se specializací obecné a břišní chirurgie, onemocnění konečníku a malé pánve a traumatologie MUDr. Milan Píša, MUDr. Luboš Čížek, MUDr. Miloslav Kučera, MUDr. Katarina Marhefková, MUDr. Petr Malínek, MUDr. Pavel Míšek, MUDr. Marek Jokl a MUDr. Daniela Čadilová.

Ordinace je v provozu každý den, včetně víkendů a svátků, od 7 do 19 hodin. Péče je v plné výši hrazena ze zdravotního pojištění pacienta. Mimo tyto uvedené hodiny je péče o chirurgické pacienty zajištěna v Nemocnici Hořovice.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.