Chebská radnice zve na veřejné projednání úprav sídliště Spáleniště

Ve středu 6. června od 16.30 hodin se v obřadní síni chebské radnice uskuteční veřejné projednání plánovaných úprav sídliště Spáleniště.

V první fázi se počítá s revitalizací velkého vnitrobloku mezi panelovými domy v ulicích 17. listopadu a Kosmonautů a rekonstrukcí ulic V Zahradách a Kosmonautů. Za účasti zástupců města a projektanta vám budou navrhované úpravy představeny a budete se moci k nim vyjádřit.

Přijměte naše pozvání!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak