Český pohár žáků začíná volejbalový oddíl TJ Svitavy na 10. místě východní poloviny republiky

První kolo pohár je za námi a svitavští volejbalisté čekali určitě více. Kritické bylo první utkání, kdy nestačili na Nový Jičín. Po prvním vyhraném setu, který byl bez jejich nevynucených chyb, došlo na pokažené servisy, což je stálo vítězství.

Hned po skončení následovalo druhé útkání s ambiciózním Znojmem. Deka byla více než viditelná a zbytečných chyb neubývalo.Prohraný zápas znamenal boj ve skupině o 9.-16. místo. Lehkou útěchou bylo, že oba soupeři Semil postoupili jednoznačně do TOP4. V rozřazení semilské čekali staří známí z Velkého Meziříčí. Volejbalisté proházeli posty a zabralo to. Pohodové utkání se semilskou jednoznačnou převahou ve všech herních činnostech. Vítězství jim do bojů o 9.-12. místo přiřadilo Rychnov nad Kněžnou, Lanškroun a druhý tým Blue Volley.Závěrečné utkání prvního dne mezi Semily a Rychnovem bylo hodně o morálu. Tie-break 15:17 a konec zápasu před devátou večerní. Sice porážka ale po dobrém výkonu. Nedělní zápasy již proběhly pod kontrolou Semil a zařadili je na 10. místo.

Co dodat závěrem. Hráči musí pracovat a pracovat.Především první a druhý míč s lepší distribucí. Špatně a málo využívají semilští hráči klíčové hráče. I přes zklamání jdou ale dál…

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak