Search
Close this search box.

Strážníci v České Lípě řešili o víkendu několik incidentů s cizinci

Několikrát musely hlídky městské policie vyrazit do ulic města kvůli nepříjemnostem, které způsobili cizinci. V sobotu po páté hodině ranní se rozhořela šarvátka mezi skupinou lidí stejné národnosti v Erbenově ulici. Strážníci znepřátelené strany od sebe oddělili a poslali domů. Krátce po osmé hodině ranní přišlo na služebnu MP oznámení, že se u vnitřního bankomatu České spořitelny povaluje zřejmě opilý cizinec. Strážníci ho probrali a také poslali domů se dospat. Mezi tím přinesla na služebnu nálezkyně platební kartu patřící muži, který si ustlal u bankomatu.

Krátce po poledni zazvonil telefon znovu. Personál prodejny Albert žádal příjezd hlídky kvůli opilému muži, jenž odmítal opustit obchod, a prodavačky si s ním nevěděly rady. Šlo o občana jiného státu, a tak se s ním museli strážníci domlouvat prostřednictvím tlumočnice. Protože opilec odmítal prokázat svou totožnost, skončil na obvodním oddělení Policie ČR, kde ho prověřila i cizinecká policie. Za své chování zaplatí citelnou pokutu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient