Search
Close this search box.

Českobudějovičtí strážníci zadrželi mladého agresora, napadal návštěvníky baru

Páteční večírek, který se protáhl až do sobotních ranních hodin, skončil pro některé návštěvníky baru v centru města nemilým incidentem. Při odchodu si je totiž vyhlédl muž, který je nenechal jen tak odejít. Hrubé obtěžování a kopání do těla jednoho z nich si naštěstí nevyžádalo zásah zdravotníků. Útočníka však čekají potíže se zákonem.

Na oznámení o napadání návštěvníků jednoho z barů v ulici Karla IV. neznámým mužem vyjížděla hlídka městské policie v sobotu 8. prosince před osmou hodinou ranní. Strážníky na místě oslovil muž, který se stal pravděpodobně posledním terčem neznámého muže. Jak se vzápětí ukázalo, útočníkem byl dvacetiletý muž z Českobudějovicka, který v té době postával opodál. Podle svědectví přítomných osob začal mladý muž nejprve hrubě obtěžovat ostatní návštěvníky baru. Poté však přitvrdil a třiadvacetiletého muže ze Zlínska měl dokonce několikrát kopnout do hlavy. Napadený muž naštěstí neutrpěl žádné zranění.

Strážníci celou věc předali do rukou přivolané hlídky Policie ČR. Dalším šetřením případu se budou zabývat policisté z Obvodního oddělení Policie ČR v ulici Tř. 28. Října. Za přestupek proti občanskému soužití hrozí dvacetiletému agresorovi pokuta až 20 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient