Českobudějovičtí policisté hledají svědky dopravních nehod

Českobudějovičtí dopravní policisté žádají případné svědky níže uvedených dopravních nehod, aby nás kontaktovali na Územním odboru České Budějovice, Dopravní inspektorát, Skupina dopravních nehod, Plavská 2, České Budějovice, telefon 974 226 588, případně na lince tísňového volání 158.

V době od 21. srpna 2018 14:00 hod. do 22. srpna 2018 15:30 hod., v obce Lišov, Čechova ulice před domem č. 23, dosud neznámý řidič blíže nezjištěného motorového vozidla, poškodil zaparkované osobní vozidlo tovární značky Ford Galaxy, modré barvy a poté z místa ujel. Případ vyšetřuje prap. Martina Šimůnková.

Včera, tj. 30. srpna 2018 v době od 13:30 hod. do 16:05 hod., v obci Vitín, na silnici II/603, dosud neznámý řidič blíže nezjištěného motorového vozidla, při jízdě poškodil svislé dopravní značení, několik obrubníků při kraji komunikace a zaparkovaný přípojný vozík tovární značky Pongratz. Poté z místa ujel.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.