Search
Close this search box.

Českobudějovičtí policisté hledají svědky dopravní nehody

Českobudějovičtí dopravní policisté ve spolupráci s kolegy kriminální služby vyšetřují případ dopravní nehody se zraněním v krajském městě.

Dne 24. září 2018 v době 17:36 hod. jel dosud neznámý řidič blíže nezjištěného motorového vozidla v Českých Budějovicích, po ulici Strakonická, ve směru od ulice Milady Horákové k ulici Husova třída. Na kruhovém objezdu pravděpodobně nedal přednost v jízdě řidiči malého motocyklu – skútru – tovární značky Yamaha YP 250, zelené barvy, jedoucího ve směru od OD Globus a vjel do křižovatky těsně před motocyklem. Jeho řidič, aby se vyhnul přímému střetu, prudce zabrzdil a poté spadl na vozovku. Řidič neznámého vozidla nezastavil a pokračoval v jízdě.

Řidiče skútru poté odvezla osádka Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje k dalšímu ošetření do zdravotnického zařízení.

Případ je vyšetřován pro podezření ze spáchání přečinu Neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku, z toho důvodu žádá policie případné svědky této události, aby je kontaktovali na Územním odboru České Budějovice, Dopravní inspektorát, Skupina dopravních nehod, Plavská 2, České Budějovice, prap. Libora Pechoče, DiS., telefon 974 226 588, případně na lince tísňového volání 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient