Search
Close this search box.

Českobudějovičtí policisté hledají svědky dopravní nehody

Českobudějovičtí dopravní policisté žádají svědky dopravní nehody, která se stala dne 29. srpna okolo 20:50 hodiny na ulici Sokolský ostrov v Českých Budějovicích. Došlo zde k havárii motocyklu Kymco, které řídil podnapilý řidič. Na stroji vezl svoji nezletilou dceru. Policisté následným šetřením zjistili, že se řidič mohl pohybovat z parkoviště u Obchodního centra Čtyři Dvory, ullicí Milady Horákové, ulicí Větrná, kolem restaurace Jiskra, ulicí Sokolskou, po cyklostezce ul. V. Talicha, kolem restaurace Eliška, ulicí Branišovskou, ulicí Na Zlaté Stoce, Parkem Stromovka, po lávce přes ulici Na Dlouhé louce, po lávce přes řeku Vltavu k Plaveckému stadionu až na Sokolský ostrov. Řidič tvrdí, že motocykl tlačil.

Pokud jste tedy v daný den viděli muže s motocyklem, na kterém seděla malá dívka a mohli byste tak policistům pomoci objasnit nehodový děj či podat jakékoliv další informace, volejte, prosím, tel: 974 226 592 nebo přímo na linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient