Českobudějovičtí karatisté se zúčastnili akademického MS v Japonsku

Ve dnech 19. – 22. července se konalo akademické MS v japonském Kobe. Tomáš Hermann a Adriana Crhonková zde obsadili pátá místa.

Adriana Crhonková obsadila na akademickém MS v japonském Kobe v kategorii kumite ženy do 50 kg 5. místo, když v prvním kole porazila závodnici z Jihoafrické republiky, ve druhém kole porazila závodnici z USA. V semifinále se Adriana utkala se zavodnicí z Tai-pei, které ke konci zápasu podlehla. V boji o bronz Adriana nastoupila proti závodnici z Íránu, které bohužel podlehla a tak skončila těsně pod stupni vítězů.

Tomáš Hermann v kategorii kumite muži nad 84 kg porazil v prvním kole závodníka z Tai-pei, ve druhém kole nadal šanci závodníkovi z Holandska. V semifinále se Tomáš utkal s domácím závodníkem, kterému velmi dobře konkuroval, bohužel mu podlehl. Tomáš v boji o bronz nastoupil proti závodníkovi z Malaysie, kterému podlehl a tak jako na Adriana obsadil Tomáš nepopulární bramborovou pozici.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.