Search
Close this search box.

České plážové volejbalistky postoupily na ME do play-off, formu však zatím hledají

Do vyřazovacích bojů postupují všechny tři naše ženské páry – Markéta Nausch Sluková s Barborou Hermannovou, Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou i Martina Bonnerová a Šárkou Nakládalovou.

První zmiňovaná dvojice nejdříve porazila slovenský pár Natália Dubovcová, Andrea Štrbová 21:19, 21:9, poté však prohrála s domácí dvojicí Sanne Keizerová, Madelein Meppelinková 15:21 a 16:21. Tato porážka znamená, že musí hrát v play-of první kolo, Nizozemky postoupily hned do druhého dějství. „Abych pravdu řekla, tak jsme tady ještě nenašly pořád tu svoji hru. Jsou tam světlé momenty, které pak zastíní spousta špatných momentů,“ podotkla Sluková.

To samé se stalo i Hoidarové Kolocové s Kvapilovou. Také nejdříve první dva zápasy ve skupině vyhrály, v posledním utkání však podlehly Finkám Lehtonenové s Ahtiainenovou 1:2 na sety, když první sadu vyhrály. „První set byl asi nad očekávání všech, ale bohužel potom jsme už tu taktiku a dobrou hru neudržely,“ řekla Kolocová.

Bonnerová s Nakládalovovou naopak první zápas prohrály, pak však další dva souboje zvládly vítězně a také se tak představí v prvním kole vyřazovacích bojů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient