České plážové volejbalistky postoupily na ME do play-off, formu však zatím hledají

Do vyřazovacích bojů postupují všechny tři naše ženské páry – Markéta Nausch Sluková s Barborou Hermannovou, Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou i Martina Bonnerová a Šárkou Nakládalovou.

První zmiňovaná dvojice nejdříve porazila slovenský pár Natália Dubovcová, Andrea Štrbová 21:19, 21:9, poté však prohrála s domácí dvojicí Sanne Keizerová, Madelein Meppelinková 15:21 a 16:21. Tato porážka znamená, že musí hrát v play-of první kolo, Nizozemky postoupily hned do druhého dějství. „Abych pravdu řekla, tak jsme tady ještě nenašly pořád tu svoji hru. Jsou tam světlé momenty, které pak zastíní spousta špatných momentů,“ podotkla Sluková.

To samé se stalo i Hoidarové Kolocové s Kvapilovou. Také nejdříve první dva zápasy ve skupině vyhrály, v posledním utkání však podlehly Finkám Lehtonenové s Ahtiainenovou 1:2 na sety, když první sadu vyhrály. „První set byl asi nad očekávání všech, ale bohužel potom jsme už tu taktiku a dobrou hru neudržely,“ řekla Kolocová.

Bonnerová s Nakládalovovou naopak první zápas prohrály, pak však další dva souboje zvládly vítězně a také se tak představí v prvním kole vyřazovacích bojů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak