Search
Close this search box.

Česká Třebová spustila nový systém Mobilní rozhlas

Doba se stejně jako technologie neustále mění a vyvíjí. Nelze si nevšimnout, že prověřené komunikační kanály již nefungují jako dříve a lidé si přejí změnu. Toho využila i Česká Třebová, která chytře komunikuje s občany prostřednictvím systému Mobilní rozhlas. Díky tomu budete mít informace o dění v místě vašeho bydliště vždy na dosah ruky. Mobilní rozhlas je pro všechny občany zcela zdarma.

Do systému se můžete zaregistrovat na adrese ceskatrebova.mobilnirozhlas.cz. Po registraci do systému vám budou chodit novinky z města ve formě SMS zpráv, e-mailů nebo hlasových zpráv. Vždy budete včas informovaní v případě akutních mimořádných událostí či krizových situací, budete dostávat pozvánky na kulturní a sportovní akce a nepřekvapí vás ani např. významné uzavírky silnic nebo odstávky sítí.

Mobilní rozhlas nezapomíná na seniory a nevidomé. Díky hlasovým zprávám je systém ideálním řešením, jak dostat ke každému důležité informace srozumitelnou formou. V případě krizových situací, jako jsou např. požáry, povodně či úniky nebezpečných látek, budete včas informováni o vzniklé situaci.

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí dle nejnovější evropské legislativy, tzv. GDPR. Nemusíte mít strach, že by s nimi bylo naloženo jiným způsobem než k vyžádané komunikaci.

Součástí Mobilního rozhlasu je i aplikace pro chytré telefony, ve které najdete všechny informace přehledně na jednom místě. Pomocí aplikace můžete také sami hlásit podněty z vašeho okolí jako jsou nalezené věci a zvířata či poškozený veřejný majetek a pomoci tak zkvalitnit život ve vašem městě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient