Černé svědomí dohnalo muže až na policejní služebnu

Tíhu svého svědomí zřejmě neunesl muž, který se dostavil na služebnu městské policie v Perlové ulici a doznal se ke spáchání protiprávního jednání, jehož se měl dopustit v obci na jižním Plzeňsku.

Muž překvapil strážníky svou výpovědí v pátek v podvečer. Popsal jim, čeho se měl dopustit, když jel navštívit svého známého, ale doma ho nakonec nezastihl. Po rozbití skleněného okna místního objektu, měl vniknout dovnitř a odcizit několik láhví s alkoholem. Policisté zjistili, že se nachází muž v policejním pátrání, konkrétně v evidenci pohřešovaných osob.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak