Search
Close this search box.

Celostátní Zlatý erb putoval do Mostu!

Skvělá zpráva přišla z Hradce Králové, kde se konala konference Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS), jejíž součástí bylo i vyhodnocení celostátního kola soutěže Zlatý erb 2018. Webové stránky města Mostu, které zvítězily již v krajském kole, obsadily společně s webovými stránkami Benešova první místo.

Soutěž Zlatý erb, která se konala již po dvacáté, vyhlašuje Sdružení Zlatý erb a pořádá ve spolupráci s Ministerstvem pro místní rozvoj, sdružením Český zavináč, Svazem měst a obcí, portálem Města a obce online a konferencí ISSS. Cílem soutěže Zlatý erb je podpořit modernizací místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaným občanům i specifickým skupinám uživatelů s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích České republiky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient