Fotbalisté Čáslavi získali ve Mšeně tři důležité body

Fotbalisté Čáslavi v dalším utkání divizní skupiny C na domácím hřišti přivítali celek z horní poloviny tabulky – Mšeno. Ačkoliv domácí v utkání prohrávali, dokázali díky dvěma brankám kapitána Vančury skóre otočit a získat důležité tři body!

Úvod zápasu patřil hostům. Fotbalisté Mšena se lépe pohybovali a jejich kombinace zaměstnávala obranu domácích. Domácí také jako první inkasovali. Po dlouhém nákopu přetlačil v souboji jeden na jednoho hostující Nulíček stopera Vebra a přes vybíhajícího brankáře Kubáta poslal míč do brány – 0:1. Domácí srovnali za šest minut. Standardní situaci zahrával Vančura a jeho skákavý míč zaplul až do branky – 1:1. Ačkoliv nervozita svazovala čáslavským fotbalistům v mnoha případech nohy, dostali se domácí ještě do dvou příležitostí ke skórovaní. Vančura a Vocel si ale na brankáře hostí nepříšli.

Druhý poločas příliš fotbalové krásy nenabídl. Domácí se ale prodrali ke dvěma brankám. Nejprve dlouhý nákop brankáře Kubáta zpracoval ve vápně soupeře Vančura, svému obránci udělal kličku a krásnou ranou na zadní tyč poslal domácí do vedení – 2:1. Těsně před koncem pak po rohovém kopu a následné skrumáži skóroval Richard. Domácí tak získali důležité tři body!

FK Čáslav – FK Jiskra Mšeno 3:1

Branky: 23. a 66. Vančura, 85. Richard – 17. Nulíček.
Čáslav: Kubát – Skokan, Richard, Vebr, Kunášek – Strnad (89. Ronovský), Vocel (62. Čuchal), Petrů, Kořínek (77. Hannich) – Vančura (86. Růžička), Jícha (88. Černík). Trenér Radim Truksa.
Mšeno: Masařík – Váňa, Hrnčíř, Koblížek, Rozkovec, Krejčík, Pelta (81. Šich), Nulíček (86. Pařík), Hartman (52. Matzelt), Helm, Houser. Trenér Just Josef.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak