Čáslavští fotbalisté vezou z Trutnova dva body

Fotbalisté Čáslavi v dalším kole divizní skupiny C zavítali do Trutnova. Hosté v utkání vedli díky brance Jana Jíchy. V závěru utkání ale domácí skóre srovnali a zisku plusového bodu rozhodovaly pokutové kopy. V těch tentokrát Čáslavští uspěli!

Hodnocení trenéra: „Vezeme dva body z Trutnova, což kvůli našemu postavení v tabulce bereme jako plus. Na soupeře jsme se totiž bodově dotáhli. Na druhou stranu měli jsme blízko i k vítězství,“ uvedl trenér Čáslavi Radim Truksa.

„V páté minutě jsme přežili obrovskou šanci domácích, kdy hráč Trutnova překopl bránu z brankové čáry. Na druhé straně Vančura předložil míč před bránu Jíchovi a vedli jsme. Poté vyřešil samostatný únik špatně Hannich. Místo aby zakončil, tak nahrával. Pěknou střelu předvedl ještě Kunášek. S prvním poločasem jsme spokojení,“ sdělil Radim Truksa.

„Ve druhém poločase jsme v útoku tolik nehrozili. Prezentovali jsme se jen nepřesnou střelou Vančury. Domácí měli hodně standardních situací. Ty jsme ale přežili. Navíc brankář Kubát chytil i pokutový kop,“ připomněl Truksa.

„Bohužel dostáváme laciné branky. Jsou to nególy. Nejedná se o vypracované šance. Domácí ale dokázali srovnat,“ mrzelo jej. „V penaltách brankář Kubát chytil dva pokusy domácích a rozhodující kop navíc sám proměnil. Musím jej za výkon pochválit. Dva body bereme,“ uzavřel.

MFK Trutnov – FK Čáslav 1:1

Trutnov: Šťastný – Kejzlar, Makovský, Tobiaš, Zezula, Holubec, Brejcha (80. Handlíř), J. Tobiaš (76. Hejna), Mařas, Matějka, Kovář. Trenér Miloš Dvořák.
Čáslav: Kubát – Skokan, Růžička, Vebr, Kunášek – Strnad (84. Fuxa), Richard (51. Vocel), Petrů, Vančura, Hannich (86. Černík) – Jícha. Trenér Radim Truksa.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak