Čáslavští fotbalisté s Admirou remizovali 3:3

Fotbalisté FK Čáslav nastoupili k utkání 24. kola divize C v neděli před obědem na hřišti Admiry Praha. Po domácí prohře s Dvorem Králové chtěli získat zpět ztracené body.

Hodnocení trenéra: „Čáslav rozehrála zápas dobře, už ve 12. minutě je dostal do vedení Jícha. „Domácí jsme zaskočili aktivním presinkem, začátek se nám vydařil,“ komentoval úvod trenér FK Čáslav Radim Truksa.Jenže hosté o vedení přišli ve třech minutách po dvou rychlých gólech. „To nás samozřejmě opařilo,“ přiznal kouč a dodal: „I z prvního poločasu jsme mohli vytěžit více, ale svou šanci, kterou jsme měli, jsme neproměnili.“

Krátce po změně stran srovnal na 2:2 opět Jícha. „V tu chvíli jsme vedení mohli strhnout na svou stranu, bohužel po laxním bránění stoperů na polovině hřiště se Pavlata dostal za oba a po samostatném úniku nadvakrát proměnil,“ popisoval krizový moment hostů Radim Truksa. Konečný výsledek 3:3 v 60. minutě stanovil Jakub Vančura. „Vysunul ho Honza Jícha a po samostatném úniku srovnal na 3:3,“ doplnil a dodal: „V zápase mohla obě mužstva vyhrát i prohrát, bod je asi spravedlivý. Domácí všechny penalty proměnili, za nás nedal Jakub Vančura, takže druhý bod, který by nám asi slušel, jsme nepřivezli.“

Radim Truksa je spokojený s aktivní hrou svého celku směrem dopředu v nedělním duelu. „Bohužel jsme dnes byli hodně naivní v bránění. Získali jsme jen jeden bod, v tomto utkání jsme měli nato získat více,“ uzavřel.

FK Admira Praha – FK Čáslav 3:3

Branky: 17., 20. Mošna, 53. Pavlata – 12., 49. Jícha, 60. Vančura.
Admira Praha: Žulevič – Fric (56. Turák), Martinic, Paťha, Mošna, Čácha (79. Štefan), Pavlata, Pelikán, Bielesz, Zahálka, Horák. Trenér Jiří Hruška.
Čáslav: Kubát – Skokan, Růžička, L. Vebr, Kunášek – Strnad (85. Fuxa), Richard, J. Petrů, Hannich (89. Černík) – Vančura, Jícha.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak