Čáslavští fotbalisté chtěli v Kolíně vyhrát, za bezbrankovou remízu brali dva body

K prestižnímu zápasu do Kolína odcestovali fotbalisté FK Čáslav v neděli odpoledne v rámci 14. kola divize C. Zatímco domácí Kolín bojuje o každý bod ve spodní polovině tabulky, Čáslavští se mohli v případě bodového zisku vrátit na první příčku.

„V kabině před zápasem jsme si říkali, že jsme do Kolína přijeli jednoznačně vyhrát. Po průběhu utkání si myslím, že abychom v Kolíně vyhráli, museli bychom podat daleko lepší výkon,“ upozornil trenér Čáslavi Radim Truksa. „V prvním poločase náš výkon snesl měřítko s přimhouřenýma očima, ve druhém poločase jsme byli absolutně nuloví směrem dopředu, ve druhé půli jsme pořádně neohrozili kolínskou bránu a proto jsme gól dát nemohli,“ řekl a dodal: „Ani Kolín si nevytvářel gólové situace, fotbal se asi nemohl ani líbit divákům. Šlo jen o boj, který po zásluze skončil bez branek. Ani jedno mužstvo si dnes asi vyhrát nezasloužilo.“

Poslední podzimní utkání sehraje Čáslav v neděli 18. listopadu od 13.30 hodin, kdy na svém stadionu Pod Hrádkem přivítá Dvůr Králové nad Labem.

SK Sparta Kolín – FK Čáslav 0:0

Pokutové kopy 6:7. Rozhodčí: Braun – Dujsík, Jansa. ŽK: Vondráček, Peterka – Mlynka, Vocel, Skokan. Diváků: 167.
Kolín: Kohoutek – Urban, Němeček, Veselý, Vondráček, R. Biško, Peterka, Stehno (85. Šindelář), Škoda, Vácha (72. Čapek), Pavlík.
Čáslav: Kubát – Skokan, L. Vebr (77. T. Kopp), Mráz, Kunášek – Mlynka (67. Strnad), J. Petrů, Vančura, Vocel (87. Růžička), Hannich (62. Kořínek) – Jícha.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak