Čáslavské béčko doma znovu rozdávalo body

Fotbalisté čáslavské rezervy v dalším kole I. A třídy na domácí půdě přivítali Luštěnice. Domácí se v zápase sice dostali do vedení, ale v závěru znovu přišli o vedení.

BRANKY
42. Chadraba – 80. Horák.

SESTAVA
Kovařík – Plíhal, Richard, Svoboda (46. Pavlík), Dastych – P. Jirků – Strnad (75. Kopp), Čuchal, Trekoval (65. Fuxa) – Chadraba, Ronovský (56. Mlynka). Trenér Jakub Svoboda.

HODNOCENÍ TRENÉRA
„Je na nás výsledková deka. To jsme před zápasem věděli a do utkání jsme šli s cílem za každou cenou urvat tři body,“ řekl trenér čáslavské rezervy Jakub Svoboda.

„V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání. My jsme si vytvořili dvě pološance, ale obě jsme nedotáhli do zakončení. Hosté v prvním poločase příležitost ke skórování de facto vůbec neměli. Chvíli před poločasovou pauzou hezkou kolmicí vysunul P. Jirků do brejku Chadrabu, který obešel brankáře a poslal nás do vedení,“ popisoval Jakub Svoboda.

„Ve druhém poločase jsme měli míč více na kopačkách, ale když se za utkáním ohlédnu, tak jsme si z převahy na míči vyloženou stoprocentní šanci nevytvořili. Brejkové situace tři na dva jsme nevyřešili dobře. Za stavu jedna jedna jsme pak nechali po pěkné hlavičce vyniknout brankáře hostí. V závěru pak střílel těsně vedle Kopp,“ rekapituoval Svoboda.

Ještě před šancemi Čáslavi ale hosté srovnali skóre: „Deset minut před koncem hosté ale z ojedinělé akce vyrovnali. Hosté kopali rohový kop a z něho dokázali po vráceném míči zcela do prázdné brány doklepnout míč,“ konstatoval Svoboda.

„Došlo tak na penalty, ve kterých jsme vyhořeli. Všechny čtyři pokusy jsme nedali a s tím se opravdu nedá myslet na zisk bonusového bodu,“ sdělil Jakub Svoboda.

„Na druhou stranu zápas měl i svá pozitiva. Někteří hráči odehráli velmi dobré utkání. Celý tým si šel bojovností a nasazením za vítězstvím, na které to ale dnes bohužel nestačilo. Veřím, že nás neúspěch nezlomí a v posledních čtyřech utkáních získáme co nejvíce bodů,“ uzavřel.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient