Čáslav přivezla z Vysokého Mýta dva body

Fotbalisté Čáslavi v 9. kole divizní skupiny C zajížděli do Vysokého Mýta. Jen čtyři minuty dělily hostující celek od zisku všech tří bodů!

HODNOCENÍ TRENÉRA
„Před zápasem jsem klukům v kabině řekl, že necháme domácí hrát a nebudeme je presovat. Domácí totiž mají velké problémy se hrou do zorganizované obrany, to se jim nedaří, zápas to pak potvrdil,“ řekl trenér Čáslavi Radim Truksa.

„Domácí měli v prvním poločase jednu nebezpečnou střelu, možná šla i vedle brány, ale Kubát ji raději vytáhl. My jsme se do vedení dostali po rychlém výkopu Kubáta, kdy domácí stoper podskočil míč a v samostatném úniku Vocel přehodil brankáře domácích. Měli jsme ještě jednu příležitost. Tu ale Strnad řešil zbrkle a vystřelil vedle brány,“ mrzelo jej.

„Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. My jsme měli nebezpečné brejkové situace, ze kterých jsme si dokázali vytvořit tři čisté gólové šance. Bohužel jsme je nedali, jak Jícha, tak Vocel a Vančura branku nedali,“ litoval Truksa.

„Domácí nás potrestali pár minut před koncem po rohovém kopu, kdy nám do brány proskákala tečovaná střela. Na penalty jsme jednoznačně vyhráli. Jsme spokojeni se dvěma body. Myslím si, že chybělo velmi málo k tomu, abychom si odvezli tři,“ konstatoval.

SK Vysoké Mýto – FK Čáslav 1:1

Branky: 86. Valášek – 30. Vocel.
Vysoké Mýto: Krátký – Trnka (82. Žák), Hock, Kouřil, Wimmer, Kopřiva (70. Valášek), Fišer, Štěpán (46. Mokrejš), Tlapák (58. Rezek), Novák, Dvořák. Trenér: David Fikejz.
Čáslav: Kubát – Růžička, Vebr, Mráz, Kunášek – Strnad (78. Mlynka), Vančura, Vocel (90. Richard), Petrů, Kořínek (68. Hannich) – Jícha. Trenér: Radim Truksa.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak