Čáslav má nové webové stránky

Město Čáslav má nové webové stránky. Důvodem, který vedl ke změně, byla snaha zajistit co nejpřehledněji uložené informace, jejichž vyhledávání by bylo založeno hlavně na intuitivním postupu, než na přesné znalosti struktury stránek.

Snahou každého, kdo se na tvorbě webu podílel, bylo vytvořit co nejkvalitnější stránky, je však možné, že i Vy sami odhalíte drobné problémy, které by bylo vhodné napravit, nebo nenajdete požadované informace. V takovém případě prosím, kontaktujte městský úřad prostřednictvím mailu noviny@meucaslav.cz, kam můžete zasílat svoje postřehy či náměty. Pokud to bude možné, vedení města Váš nápad do stránek zapracuje.

Nová koncepce webových stránek, jejichž adresa zůstává i nadále stejná (www.meucaslav.cz) umožnila jednoznačně oddělit úřední část od části zpravodajské, která tak nebude rušit při vyhledávání. Informace o dění ve městě nově naleznete na samostatném webu Čáslavských novin (www.meucaslav.cz/noviny). Odkaz na ně je uveden například v záhlaví hlavního webu i na dalších místech.

Radní města Čáslav věří, že se na novém webu brzy zorientujete a bude Vám sloužit k plné spokojenosti.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient