Camino na kolečkách

Srdečně zveme na výstavu fotografií s podtitulem Na vozíku život nekončí.

Místo konání: MCDO
Datum konání: 11.11.2018 až 4.1.2019 od 9:00 do 17:00 hodin
Tematická kategorie: Fotografie – fotografie s cestovní tematikou
Více informací na: www.mcdo.cz
Pořadatel: MCDO

Honza Dušek putuje na vozíku 640 km Španělskem. Vernisáž v neděli 11. listopadu od 13:00 hod s osobní účastí Jana Duška a Petra Hirsche. Záštitu nad výstavou převzal MVDr. Pavel Bělohrádek,Ph.D.,MPA

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.