Bývalým partnerům hrozí vězení za prodej pervitinu

Až deset let ve vězení by mohl strávit 30letý muž, který v Teplicích prodával pervitin. Kriminalisté z teplického TOXI týmu zadokumentovali desítky jednotlivých prodejů, dealera od nich neodradilo ani to, že už byl v loňském roce za nedovolenou výrobu a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy podmínečně odsouzen.

Stejný trest hrozí i jeho o rok mladší bývalé družce, která je podezřelá, že v Trnovanech také prodávala pervitin. I ona už byla za dealerství podmínečně odsouzena, oba obvinění jsou stíháni na svobodě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak