Bývalý fotbalista Tomáš Řepka si neodpočine od soudů ani v adventním čase

Pražský soud dnes projednával další Řepkovu kauzu. Bývalého fotbalistu Sparty Praha viní obžaloba ze zpronevěry, za kterou mu hrozí dva až osm let vězení.

Celý případ začal tím, když mu před čtyřmi lety zabavila exekutorská kancelář mercedes, který si vzala místo peněz za nesplacené alimenty na děti z Řepkova prvního manželství. Auto se však brzy k Řepkovi vrátilo, protože ho vykoupila frma K&H, jejíž majitel se s Řepkou velmi dobře znal a chtěl mu takto pomoci. Firma K&H s bývalým sparťanským obráncem sepsala nájemní smlouvu i se splátkovým kalendářem.
Jenže fotbalový bouřlivák splátky neplatil, proto se firma K&H rozhodla, že si auto vezme zpátky.
V tu chvíli však už Řepka vozidlo neměl. Prodal ho totiž své známé Michaele Malíkové za 1,2 milionu korun, i když na to logicky neměl právo, protože nebyl majitel. Malíková o tom věděla, ale uvěřila Řepkovi, že auto na ní během roku převede. Pokud by se tak nestalo, peníze jí vrátí. Řepka své známé vysvětloval, že to je obvyklé, že auto bývá napsané na firmu. I proto neuzavřeli kupní smlouvu a vše bylo jen o ústní dohodě. Ale i v tomto případě přestal Řepka komunikovat.
Mercedes se nakonec dostal zpět k firmě K&H, která ho náhodně objevila v továrním servisu.

Konečný verdikt ohledně této kauzy se Řepka dozví až v únoru. Soud dnes jen vyslechl dva svědky, bývalého přítele Malíkové a provozního dejvického baru, kde k předání více jak milionu došlo. Celá záležitost je pozdržená i kvůli čekání na oficiální rozsudek brněnského sudu, který minulý měsíc řešil Řepkovy pornoútoky na exmanželku. Za tento čin dostal bývalý fotbalista West Hamu a Fiorentíny obecně prospěšné práce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.