Search
Close this search box.

Dopravní podnik vybral vozidlo pro Senior expres v Karlových Varech

Dopravní podnik Karlovy Vary vybral vozidlo, které bude od června sloužit jako Senior expres. S ohledem na nasazení v hustém městském provozu a předpokládané vytížení bylo zvoleno vozidlo VW Caddy s alternativou pohonu na stlačený zemní plyn (CNG). Vozidlo si vyzkoušely i osoby vyššího věku, zda umožňuje pohodlný a bezpečný výstupa nástup. Jako jediné město v Karlovarském kraji nabízí Karlovy Vary svým seniorům bezplatnou telefonní linku pro objednání, změnu či zrušení objednávky.

Vozidlo Senior expres vyjede poprvé v červnu, ale zájemci o službu se mohou získat registraci a průkaz Senior Expresu už od 2. května, a to v přepravní kanceláři Dopravního podniku v Zeyerově ulici u Tržnice. K vystavení průkazu je potřeba mít s sebou občanský průkaz, pasovou fotografii a pokud žádá osoba mladší 65 let, průkaz ZTP nebo ZTP/P.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient