Search
Close this search box.

„Bylo to krásné,“ rozplýval se hokejista Slavie Kolařík po velké slávě

Byl to jeden z okamžiků, na které se nezapomíná. Obránce Pavel Kolařík nedávno ukončil kariéru a před zápasem s Kladnem se dočkal významné pocty. Ke stropu stadionu v Edenu byl slavnostně vyvěšen jeho dres s číslem 72. Sešívaná ikona si svou velkou chvíli užila, i když přiznala, že se nesnažila na nic myslet. Pak by prý říznému bekovi totiž zřejmě ukápla i slza. „Trochu jsem se bál, že bych začal slzet. Naštěstí pomohlo, že jsme měli zkoušku,“ vyprávěla dojatě a s úsměvem slávistická legenda.

V Edenu jste zažil krásnou slavnostní chvíli. Jaké to pro vás bylo?
Bylo to krásné. I když jsem to asi nedával tolik znát, byly tam velké emoce. Naštěstí jsme měli nějakou zkoušku, takže jsem věděl, co a jak bude. Myslím, že mi to hodně pomohlo, jinak by asi nějaká ta slza ukápla.

Na střídačce vám vzdali hold i vaši svěřenci z juniorky. Věděl jste o tom, nebo se jednalo o překvapení?
Vůbec jsem to nevěděl. Bylo to pro mě příjemné překvapení. Věděl jsem jen to, že tam bude kapitán juniorky Jarda Brož, který mi měl popřát za všechny. Ale tohle jsem vůbec netušil. Byla to paráda.

Součástí ceremoniálu byl i krátký videoklip s okamžiky vaší kariéry. Zavzpomínal jste si u něj?
Ani ne. Trochu jsem se bál, že bych tam začal slzet, tak jsem radši jen v klidu koukal a nesnažil se hledat žádné vzpomínky.

Vaše číslo 72 bylo vyřazeno a u stropu teď visí dres s vaším jménem. Jak se na to kouká?
Popravdě jsem na ten dres ještě nekoukal (smích – pozn. redakce). Ale je to samozřejmě hezké.

Ví se o vás, že jste vášnivý golfista. Jako jeden z dárků jste dostal bag ve slávistických barvách. To se asi bude hrát jedna radost, že?
Krásný dárek. Já už jsem uvažoval o tom, že bych si koupil nové věci, takže se mi to i skvěle hodí. Golf mě baví a za takový dárek jsem opravdu rád.

Při vyvěšení se Edenem ozýval hlasitý potlesk a skandování. I od fanoušků Kladna. Co říct k parádní atmosféře, která slavnostní akt provázela?
Asi bylo štěstí, že vyvěšení bylo před zápasem (smích – pozn. redakce). Ne, fanoušci byli výborní. I ti kladenští mě příjemně překvapili. Mě jsem trochu strach, že by třeba začali pískat, ale byli výborní a pomohli našim fandům. Bylo to opravdu super a oběma táborům patří velký dík.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient