Buštěhradští fotbalisté vytvořili několik zajímavých šancí, ale bez efektu

V 9.kole se představili buštěhradští na půdě posledního týmu soutěže Zichovce. Za ideálního fotbalového počasí začalo utkání velmi svižně a prvních 5 minut ovládli fotbalisté Zichovce. Poté se osmělil i Buštěhrad a spálil dvě obrovské šance. Za to přišel trest a jak se říká nedáš, dostaneš, se první brankou v utkání ujali domácí vedení. Buštěhradským se povedlo rychle odpovědět a z trestného kopu srovnal Jindra. I nadále byla vidět zajímavá hra od obou mužstev, ale bohužel ve finální fázi se ani jednomu týmu nepovedlo vymyslet cokoliv zajímavého. Poločas 1:1. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji buštěhradští fotbalisté. Až v 54. minutě se povedlo navýšit skóre utkání buštěhradskému Vávrovi. Poté si i domáci vytvořili dvě stoprocentní šance, které trestuhodně zahodili. Nakonec se ale domácímu týmu povedlo srovnat, když z velkého úhlu střílel domácí útočník a po nešťastné teči obrany Buštěhradu zapadl do branky. Konečný výsledek utkání 2:2. O tom kdo dostane druhý bod tedy rozhodovaly pokutové kopy. Ty zvládli lépe buštěhradští a konečný výsledek tak je 3:2 po penaltách pro Buštěhrad.

Sestava: Hroneš, Falc (Dušek), Týč (Rohla), Musel – Černohorský (Valter), Roztočil Matyáš, Rudolecký, Jindra (Kolář) – Kurajský, Vávra

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak