Buštěhradští fotbalisté sebrali favorizovanému Brandýsku výhru

Vypadá to, že se buštěhradským fotbalistům po nevydařeném startu do sezóny začalo bodově dařit. V 11. kole vyjížděli do sousedního Brandýska, kde je nečekal vůbec lehký soupeř. Od samotného začátku to byli domácí, kteří svoji aktivitou přehrávali buštěhradské fotbalisty a odměnou jim byl v 6. minutě vstřelený první gól. Poté začali hrát i buštěhradští a po celý první poločas byli domácím víc než vyrovnaným soupeřem. Poločas 1:0 pro Brandýsek.

Do druhé půle naskočili fotbalisté Buštěhradu velmi zlehka a po velké chybě, hned ve druhé minutě druhého poločasu, dostali druhý gól. S kluky to zatřáslo tím správným způsobem a do 55. minuty vyrovnali, když branky vstřelili Výborný a Vávra. V té době byli buštěhradští na koni a svého soupeře zcela přehrávali. Bohužel bez gólového efektu. Otočit skóre mohl Vávra, ale sám před gólmanem neusměrnil míč mezi tři tyče. Bohužel po ojedinělé akci domácích se opět oni v 77. minutě dostávají po rychlé brejkové situaci do vedení.

Na konci utkání se začali dít zajímavé věci. Buštěhradský Vávra neunesl neustálé okopávání od soupeře a v 85. minutě se nechal vyloučit. Buštěhrad mohl i tak jít do zajímavých akcí, ale vždy ho zastavil praporek pomezního lajka. Až 90. minutě rozhodčí nechal hraniční situaci pokračovat a na konečných 3:3 vyrovnal Musel. O výsledku rozhodovali pokutové kopy. Ty umějí buštěhradští velmi dobře. Domácí ze tří penalt proměnili jen jednu jedinou, jednu zlikvidoval gólman Karásek a další šla mimo branku. Zato hosté proměnili Valtrem, Kolářem a Dominikem Roztočilem všechny tři.

FK Brandýsek – SK Buštěhrad 3:4

Sestava: Karásek – Falc (Roztočil Dominik), Kurajský, Týč (Kolář), Dušek (Jindra) – Černohorský (Valter), Výborný, Roztočil Matyáš, Rudolecký (Rohla) – Vávra, Musel

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak