Buštěhradským fotbalistům vyšla odplata za loňskou prohru

O víkendu 11. a 12.8.2018 proběhl na fotbalovém stadionu SK Buštěhrad 2. ročník fotbalového turnaje o pohár Buštěhradu. Tentokrát se turnaje kromě domácího týmu, zúčastnil i loňský vítěz FK Brandýsek. Čtveřici účastníků doplnili kladenské týmy Slavoj a Slovan.

V sobotním prvním utkání se utkali FK Slovan Kladno a FK Brandýsek. Utkání mělo celkem jednoznačný průběh, a tak Brandýsek vítězí 5:0 (2:0). Ve druhém utkání se představili domácí SK Buštěhrad a FC Slavoj Kladno. Po vyrovnaném prvním poločase se ukázala v poločase druhém zkušenost a lepší forma domácího týmu, který o svém vítězství rozhodl třemi góly. V 50. a 60. minutě se trefil Jindra. V 75. minutě se sice hostujícímu týmu povedlo snížit po chybě domácí obrany na 2:1, ale v 80. minutě upravil na konečných 3:1 pro SKB Vávra.

V souboji o 3. místo tak v nedělním zápase nastoupili FK Slovan Kladno a FC Slavoj Kladno. Po velmi vyrovnaném prvním poločase rozhodli o výsledku utkání hrubé chyby hráčů Slavoje. Během pěti minut ve druhém poločase, hráči Slovanu odskočili na 3:0. Pět minut před koncem utkání přidali hráči Slovanu čtvrtý gól. Konečný výsledek 4:0 pro FK Slovan Kladno.

Finálový zápas lidi v Buštěhradu táhl. Utkání sledovalo více jak dvě stovky diváků v čele s paní starostkou Javorečkovou. Ve finálovém klání se opět po roce sešli SK Buštěhrad a FK Brandýsek. Buštěhradští po loňské porážce 1:4 tak měli Brandýsku co vracet. Od samého začátku se hrál velmi aktivní fotbal se spoustou krásných akcí na obou stranách. Hostům se dařilo domácí obranu napadat a vznikaly z toho nebezpečné situace. Domácím zase po dobrých kombinacích chyběl klid ve finální fázi. Po prvních 45. minutách gól diváci neviděli. Po změně stran to byli domácí, kteří chtěli zápas a celý turnaj vyhrát a svoji aktivitou v soubojích a kombinacích převyšovali soupeře. V 67. minutě po ose Vávra, Křišťan, Jindra byl posledně jmenovaný autorem úvodní branky. Za dalších 11 minut se po krásné akci povedlo domácímu týmu zvýšit, když po centru Černohorského zvýšil na konečných 2:0 Jindra.

Odveta se tedy po skvělém výkonu vydařila a 2.ročník turnaje o pohár Buštěhradu vyhrál domácí tým SK Buštěhrad.

Sobota 11.8.2018

FK Slovan Kladno : FK Brandýsek 0:5 (0:2)
FC Slavoj Kladno : SK Buštěhrad 1:3 (0:0) 2x Jindra, Vávra

Sestava: Burkyt – Rohla (Dušek), Kurajský, Falc, Housa – Valter, Roztočil M. (Kolář), Výborný, Rudolecký, Jindra – Vávra.

Neděle 12.8.2018

o třetí místo: FK Slovan Kladno : FC Slavoj Kladno 4:0 (0:0)
finálové utkání: FK Brandýsek : SK Buštěhrad 0:2 (0:0) 2x Jindra

Sestava: Karásek – Černohorský, Falc, Týč, Housa (Dušek) – Roztočil D. (Rohla), Výborný, Roztočil M. (Křišťan), Kolář (Housa) – Jindra, Vávra.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak