Search
Close this search box.

Buštěhradským fotbalistům vyšla odplata za loňskou prohru

O víkendu 11. a 12.8.2018 proběhl na fotbalovém stadionu SK Buštěhrad 2. ročník fotbalového turnaje o pohár Buštěhradu. Tentokrát se turnaje kromě domácího týmu, zúčastnil i loňský vítěz FK Brandýsek. Čtveřici účastníků doplnili kladenské týmy Slavoj a Slovan.

V sobotním prvním utkání se utkali FK Slovan Kladno a FK Brandýsek. Utkání mělo celkem jednoznačný průběh, a tak Brandýsek vítězí 5:0 (2:0). Ve druhém utkání se představili domácí SK Buštěhrad a FC Slavoj Kladno. Po vyrovnaném prvním poločase se ukázala v poločase druhém zkušenost a lepší forma domácího týmu, který o svém vítězství rozhodl třemi góly. V 50. a 60. minutě se trefil Jindra. V 75. minutě se sice hostujícímu týmu povedlo snížit po chybě domácí obrany na 2:1, ale v 80. minutě upravil na konečných 3:1 pro SKB Vávra.

V souboji o 3. místo tak v nedělním zápase nastoupili FK Slovan Kladno a FC Slavoj Kladno. Po velmi vyrovnaném prvním poločase rozhodli o výsledku utkání hrubé chyby hráčů Slavoje. Během pěti minut ve druhém poločase, hráči Slovanu odskočili na 3:0. Pět minut před koncem utkání přidali hráči Slovanu čtvrtý gól. Konečný výsledek 4:0 pro FK Slovan Kladno.

Finálový zápas lidi v Buštěhradu táhl. Utkání sledovalo více jak dvě stovky diváků v čele s paní starostkou Javorečkovou. Ve finálovém klání se opět po roce sešli SK Buštěhrad a FK Brandýsek. Buštěhradští po loňské porážce 1:4 tak měli Brandýsku co vracet. Od samého začátku se hrál velmi aktivní fotbal se spoustou krásných akcí na obou stranách. Hostům se dařilo domácí obranu napadat a vznikaly z toho nebezpečné situace. Domácím zase po dobrých kombinacích chyběl klid ve finální fázi. Po prvních 45. minutách gól diváci neviděli. Po změně stran to byli domácí, kteří chtěli zápas a celý turnaj vyhrát a svoji aktivitou v soubojích a kombinacích převyšovali soupeře. V 67. minutě po ose Vávra, Křišťan, Jindra byl posledně jmenovaný autorem úvodní branky. Za dalších 11 minut se po krásné akci povedlo domácímu týmu zvýšit, když po centru Černohorského zvýšil na konečných 2:0 Jindra.

Odveta se tedy po skvělém výkonu vydařila a 2.ročník turnaje o pohár Buštěhradu vyhrál domácí tým SK Buštěhrad.

Sobota 11.8.2018

FK Slovan Kladno : FK Brandýsek 0:5 (0:2)
FC Slavoj Kladno : SK Buštěhrad 1:3 (0:0) 2x Jindra, Vávra

Sestava: Burkyt – Rohla (Dušek), Kurajský, Falc, Housa – Valter, Roztočil M. (Kolář), Výborný, Rudolecký, Jindra – Vávra.

Neděle 12.8.2018

o třetí místo: FK Slovan Kladno : FC Slavoj Kladno 4:0 (0:0)
finálové utkání: FK Brandýsek : SK Buštěhrad 0:2 (0:0) 2x Jindra

Sestava: Karásek – Černohorský, Falc, Týč, Housa (Dušek) – Roztočil D. (Rohla), Výborný, Roztočil M. (Křišťan), Kolář (Housa) – Jindra, Vávra.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient