Buštěhrad rozstřílel Kladno šesti góly

Ve 21.kole měli buštěhradští fotbalisté zavítat na Spartu Kladno. Z důvodu rekonstrukce jejich hřiště a společné domluvy, se odehrálo toto utkání na buštěhradském stadionu, kde byli sparťanští vedeni jako „domácí“ tým. To, co se domácím fotbalistům daří defacto celé jaro, se povedlo i tentokrát a v první a druhé minutě vstřelil Spartě dva góly Jindra. Stav 2:0. Poté se hra vyrovnala a přelévala se ze strany na stranu. Vyložené šance hráčům Sparty vychytal po zranění chytající Karásek a když ani domácí ty svoje nevyužily, tak se šlo do kabin za stavu 2:0 pro SKB. Druhý poločas začal jako ten první a hned v úvodu dovršil hattrick Jindra. Další branku vstřelil Musel, a to už s „domácími“ nevypadalo dobře. Sparťanům se povedlo po zaváhání gólmana snížit na 4:1. Buštěhradští ale nic neponechali náhodě a do konce zápasu vstřelili ještě další dvě branky – Stoupal a Radko. Konečný výsledek byl tedy 6:1 pro SK Buštěhrad.

FK Sparta Kladno – SK Buštěhrad 6:1

Sestava: Karásek – Černohorský (Housa), Kurajský, Falc, Dušek (Křišťan) – Kolář (Rohla), Radko, Výborný, Roztočil (Stoupal) – Jindra, Musel