Search
Close this search box.

Buštěhrad porazil Svinařov 4:1

15.kolo a konečně první mistrovský zápas. Tentokrát zajížděli buštěhradští fotbalisté na hřiště Svinařova. Neoblíbené hřiště, ale dlouhá šňůra vítězných zápasů. Od samého začátku se dařilo Buštěhradu předvádět fotbal, který by chtěl hrát a po kombinacích vstřelil tři góly – Rudolecký, Radko, Machuta.

Pak ještě proměnil penaltu Křišťan, ale buštěhradský Rudolecký vběhl do vápna dřív, tak rozhodčí gól neuznal a nařídil proti Buštěhradu nepřímí kop. Druhý poločas přinesl nápor domácího celku, který se nechtěl s takovým výsledkem spokojit. Ale až na jednu šanci si nevytvořili, žádnou brankovou příležitost. V 70. minutě měl po faulu na Roztočila výhodu pokutového kopu opět Buštěhrad a i tentokrát Křišťan uspěl a gól již platil. V zápětí po faulu Duška zahrávali pokutový kop i domácí a se štěstím ho proměnili, když golman Karásak střelu vyrazil, ale na dorážku už recept nenašel. Buštěhrad tak vítězí 4:1 a drží stále první místo v tabulce.

Sestava: Karásek – Černohorský, Falc, Kurajský, Dušek (Vaněk) – Kolář, Rudolecký, Křišťan, Výborný, Radko (Roztočil) – Machuta (Stoupal, Lucký)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient