Buštěhrad porazil Svinařov 4:1

15.kolo a konečně první mistrovský zápas. Tentokrát zajížděli buštěhradští fotbalisté na hřiště Svinařova. Neoblíbené hřiště, ale dlouhá šňůra vítězných zápasů. Od samého začátku se dařilo Buštěhradu předvádět fotbal, který by chtěl hrát a po kombinacích vstřelil tři góly – Rudolecký, Radko, Machuta.

Pak ještě proměnil penaltu Křišťan, ale buštěhradský Rudolecký vběhl do vápna dřív, tak rozhodčí gól neuznal a nařídil proti Buštěhradu nepřímí kop. Druhý poločas přinesl nápor domácího celku, který se nechtěl s takovým výsledkem spokojit. Ale až na jednu šanci si nevytvořili, žádnou brankovou příležitost. V 70. minutě měl po faulu na Roztočila výhodu pokutového kopu opět Buštěhrad a i tentokrát Křišťan uspěl a gól již platil. V zápětí po faulu Duška zahrávali pokutový kop i domácí a se štěstím ho proměnili, když golman Karásak střelu vyrazil, ale na dorážku už recept nenašel. Buštěhrad tak vítězí 4:1 a drží stále první místo v tabulce.

Sestava: Karásek – Černohorský, Falc, Kurajský, Dušek (Vaněk) – Kolář, Rudolecký, Křišťan, Výborný, Radko (Roztočil) – Machuta (Stoupal, Lucký)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak