Search
Close this search box.

Bruntálští policisté zadrželi výrobce pervitinu přímo při činu

Bruntálští kriminalisté zadrželi v těchto dnech v obci na Vrbensku osoby, které byly podezřelé z výroby omamných a psychotropních látek. Policejní komisař oddělení obecné kriminality zahájil trestní stíhání dvou mužů ve věku 38 a 50 let z přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Je jim kladeno za vinu, že starší z obviněných měl nejméně za poslední čtyři měsíce v Ostravě vyrábět tzv. českou cestou z léků volně prodejných v Polsku metamfetamin.

Naposledy měl drogu vyrábět dne 3. 11. 2018 v obci na Vrbensku a to v bytě spoluobviněného. Ten měl výrobu návykové látky ve svém bydlišti umožnit a několik dní měl v místě bydliště ukrývat chemikálie a sklo potřebné pro výrobu metamfetaminu. Vyrobenou drogu měl starší obviněný užít, prodat či dát dalším uživatelům v Ostravě a obci na Vrbensku. Kriminalisté muže zadrželi přímo při činu, zajistili věci sloužící k výrobě drog. Starší obviněný je stíhán vazebně a hrozí jim trest odnětí svobody až do výše pěti let.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient