Bruntálští policisté řešili další tři nehody se zvěří

Další tři nehody se zvěří řešili policisté v průběhu středy 10. 10. 2018 a jednu nehodu se zvěří také ve čtvrtek 11. 10. 2018.

Ve středu v 6:40 hodin v Bruntále ve směru jízdy od Horního Benešova jel řidič s vozidlem Citroen a z levého silničního příkopu mu vyběhla před auto srna. Došlo ke střetu a zvíře na místě uhynulo. V tomto případě byla škoda na vozidle vyčíslena na 30 tisíc korun.

O necelou hodinu později vběhla liška do cesty vozidlu Ford Mondeo mezi obcemi Zátor Loučky a Krnov. Řidič se snažil brzdit, aby nedošlo ke střetu, ale i přesto zvíře srazil. Liška z místa odběhla a na fordu vznikla škoda ve výši 50 tisíc korun.

Mezi obcemi Vidly a Karlova Studánka v 23:45 hodin vyběhla do jízdní dráhy vozidlu BMW laň. Řidič nestačil pro krátkou vzdálenost zabránit střetu a srazil zvěř předním levým rohem automobilu. Laň na místě uhynula. Na vozidle vznikla škoda ve výši 100 tisíc korun.

Ve čtvrtek 11. 10. 2018 ve 20:00 hodin mezi obcemi Valšův Důl a Ondřejov jel řidič s vozidlem Citroen a při průjezdu levotočivou zatáčkou mu vběhla do cesty srna. Došlo ke střetu a zvěř na místě uhynula. Způsobená škoda na vozidle činí 50 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.