Search
Close this search box.

Bruntálští policisté řešili další tři nehody se zvěří

Další tři nehody se zvěří řešili policisté v průběhu středy 10. 10. 2018 a jednu nehodu se zvěří také ve čtvrtek 11. 10. 2018.

Ve středu v 6:40 hodin v Bruntále ve směru jízdy od Horního Benešova jel řidič s vozidlem Citroen a z levého silničního příkopu mu vyběhla před auto srna. Došlo ke střetu a zvíře na místě uhynulo. V tomto případě byla škoda na vozidle vyčíslena na 30 tisíc korun.

O necelou hodinu později vběhla liška do cesty vozidlu Ford Mondeo mezi obcemi Zátor Loučky a Krnov. Řidič se snažil brzdit, aby nedošlo ke střetu, ale i přesto zvíře srazil. Liška z místa odběhla a na fordu vznikla škoda ve výši 50 tisíc korun.

Mezi obcemi Vidly a Karlova Studánka v 23:45 hodin vyběhla do jízdní dráhy vozidlu BMW laň. Řidič nestačil pro krátkou vzdálenost zabránit střetu a srazil zvěř předním levým rohem automobilu. Laň na místě uhynula. Na vozidle vznikla škoda ve výši 100 tisíc korun.

Ve čtvrtek 11. 10. 2018 ve 20:00 hodin mezi obcemi Valšův Důl a Ondřejov jel řidič s vozidlem Citroen a při průjezdu levotočivou zatáčkou mu vběhla do cesty srna. Došlo ke střetu a zvěř na místě uhynula. Způsobená škoda na vozidle činí 50 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient