Bruntálští policisté měli minulý týden napilno. Řešili krádež dobytka i finanční hotovosti

Rýmařovští policisté přijali oznámení o odcizení dvou telat býčků. K události došlo v době od 23. do 27. 8. 2018 z pastvin u obce Kněžpole. Majiteli vznikla škoda ve výši 35 tisíc korun.

Na hotelu v obci Malá Morávka v době od 29. do 30. 8. 2018 vnikl prozatím neznámý pachatel do jednoho z pokojů. Odcizil nalezenou finanční hotovost v hodnotě 8 tisíc korun.

Ve čtvrtek 30. 8. 2018 řešili policisté v obci na Rýmařovsku agresivní jednání 23letého muže vůči své družce. Ženu měl muž slovně napadat a následně poškodit zařízení bytu. Policisté ho zajistili. Byl pod vlivem alkoholu, naměřená hodnota při dechové zkoušce se pohybovala přes 2,5 promile, střízlivěl na záchytné stanici. Přestupkové jednání je zadokumentováno a bude předáno správnímu orgánu k projednání.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.